Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
22-02-2021 20:27:53

İL BAŞKANIMIZ DOĞAN ÜNLÜ: SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL HER ZAMAN SAHADAYIZ

İl Başkanımız Sn. Doğan ÜNLÜ, beraberinde İl Gençlik Kolları Başkanımız Oğuzhan Sayıkoğlu, il başkan yardımcılarımız ve il yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Bozkurt ilçesini ziyaret etti.

İl Başkanı Doğan ÜNLÜ, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan SAYIKOĞLU ve İl Teşkilatı Bozkurt ziyaretleri kapsamında Kaymakam Okan Yenidünya, Belediye Başkanı Muammer Yanık, emniyet amirliği, devlet hastanesi, toplum sağlığı merkezi, esnaf ve sanatkarlar odası, muhtarlar derneği, ziraat odası ile esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifini ziyaret etti.

AK Parti Kurucu İlçe Başkanı rahmetli Kazım ATATEPE'nin ailesini ve önceki dönem ilçe başkanlarından Mehmet Balta'yı da ziyaret eden Başkan Ünlü, ilçenin 1984-2014 yılları arasında 30 yıl belediye başkanlığını yapmış Engin Canbaz ile de parti binasında biraraya geldi.

İlçede devam eden yatırımlara da vakit ayıran İl Başkanı Doğan Ünlü, yapımı devam eden ilçe devlet hastanesi ve terminal binasında incelemelerde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanımız Doğan Ünlü "İlçe ziyaretlerimizi bugün Bozkurt ilçemiz ile sürdürüyoruz. Hemşehrilerimizle hasbihal etme, dertlerini, sıkıntılarını, talep ve isteklerini dinleme vesilesi olarak gördüğümüz bu ziyaretlerimizi sürekli yapıyoruz. AK Parti milletin bağrından çıkıp bugünlere gelmiş bir partidir. Bu sebeple seçimden seçime sahada olan bir parti değil, her zaman her dakika sahada halkla içiçe olan bir partiyiz. Bugün de bu doğrultuda İl Gençlik Kolları Başkanımız, il başkan yardımcılarımız ve il yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte güzide ilçemiz Bozkurt'tayız. Bu kapsamda resmi kurumlarımızın yönetim ve personel kadrolarını, sivil toplum kuruluşlarımızın kıymetli başkan ve yöneticilerini ve esnaflarımızı ziyaret ettik. Bozkurt'umuza neler yapabilirizi konuştuk. Teşkilat çalışmalarımız kapsamında partimizin kuruluş dönemindeki zor günlerde gövdesini taşın altına koyarak bugünlerin temelini atan kıymetli büyüğümüz Kazım Atatepe'nin ailesini, emeklerine yakınen şahit olduğumuz eski ilçe başkanımız Mehmet Balta'yı ve 30 yıl bu güzel ilçeye hizmet ederek nadide eserleriyle anılan Engin Canbaz başkanımızı ziyaret ettik. İlçe teşkilatımızla da parti çalışmalarımızı değerlendirdiğimiz bir buluşma gerçekleştirdik. Tabi her ilçede olduğu gibi Bozkurt'ta da AK icraatlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Hükümet yatırımlarımızın yanı sıra Bozkurt'un Ak Belediyecilik gibi bir avantajı var. Muammer başkan maşallah burada AK Parti'nin belediyecilik anlayışının adeta bir tezahürü. Bu sebeple Bozkurtlu hemşehrilerim de ayrıcalıklarının farkındalar. Hükümet yatırımlarımız da Bozkurt'ta hız kesmeden devam ediyor. 35 yataklı devlet hastanemizin yapımı devam ediyor, tamamlandığında Bozkurt ilçemiz 20 Milyon TL'lik modern bir hastaneye kavuşmuş olacak. Yaparsa AK Parti yapar. Söz verdik, yapıyoruz. Bozkurt'umuza hayırlı olsun." dedi.

İl Başkanı Doğan ÜNLÜ'ye ilçe ziyaretinde Bozkurt İlçe Başkanımız Murat Gürsoy, Belediye Başkanımız Muammer Yanık, İl Genel Meclis Üyemiz Mustafa Kartal, ana kademe, gençlik ve kadın kolları ilçe teşkilatlarımız da eşlik etti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.