• ×

  Hakkı Köylü

  Hakkı Köylü, Temmuz 1948'de Kastamonu Devrekâni'de doğdu.
  Cumhuriyet Savcısı ve Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.
  Kütahya Emet Cumhuriyet Savcılığına atandı. Gürün, Mardin ve İskenderun'da Cumhuriyet Başsavcılığı görevlerinde bulundu. Edirne Cumhuriyet Savcısı, Erzurum ve Bursa Cumhuriyet Başsavcısı, Kastamonu Bölgesi Cezaevleri İzleme Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Serbest avukat olarak çalıştı.
  TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekilliğini yaptı. Şu anda, daha önce 2 dönem başkanlık yaptığı AK Parti Disiplin Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.
  22. 23. 24. ve 26. Dönemde Kastamonu Milletvekili seçildi.
  Köylü, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  Metin Çelik

  1977 yılında Kastamonu – Taşköprü de doğdu.1994 yılında Kastamonu İ.H.Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl başladığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 1999 yılında bitirdi.

  2000 yılından bu tarafa Kastamonu Merkez’de Serbest Avukatlık yaptı. 2002 Mart ayında AK PARTİ Kurucu Gençlik Kolu İl Başkanı olarak görevlendirildi ve 2003 yılı Eylül ayında yapılan Ana Kademe 1.Olağan Kongresi’ne kadar bu görevi yürüttü.

  1.,2. Ve 3. Olağan İl  Kongrelerinde İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilerek Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı ve Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini ifa etti

  09.02.2011 tarihinde İl Başkanı olarak atandı. 4.Olağan İl Kongresinde tekrar İl Başkanı seçildi ve 04.02.2015 tarihinde yapılan İl Kongresine kadar bu görevi yürüttü.