• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  NERGİZ İĞDİRLİ

  1978 DE KONYADA DOĞDUM İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ KONYADA TAMAMLADIM. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 200 YILINDA MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN BERİ KASTAMONUDA SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK ANNESİYİM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  HAKAN AYDOĞAN

  1980 İSTANBUL DOĞUMLUYUM 1998 YILINDA İŞLERİMİZ NEDENİYLE TAŞINDIM.1997-1998 YILLARINDA YABANCI DİL EĞİTİMİ İÇİN İNGİLTERE DE KURS GÖRDÜM.2004 -2010 YILLARINDA BOLU SPOR YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPTIM. BOGİAŞ OLMAK ÜZERE STK LAR DA GÖREV ALDIM.2010 YILINDA İNEBOLU YA FABRİKA KURMAMDAN DOLAYI İKAMET DEĞİŞİKLİLİĞİ YAPTIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  MEHDİ YENİKOMŞUOĞLU

  1967 DEVREKANİ DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ DEVREKANİ DE, LİSE ÖĞRENİMİMİ KASTAMONU MERKEZDE TAMAMLADIM. 1990 YILINDA ASKERDEN DÖNDÜĞÜMDE TİCARETE ATILDIM. 1983-2009 YILLARI ARASINDA DYP DE ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNDUM. 2009 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ AİLESİ İÇİNDE ÖNCE SEÇİM İŞLERİ, SONRA AR-GE BAŞKANLIĞI VE SİYASET AKADEMİSİ İL KOORDİNATÖRÜ GÖRWVİMİ YÜRÜTMEKTEYİM. KATSO (KASTAMONU TİCARET VE SANAYİ ODASI) MECLİS ÜYELİĞİ, BARUTÇUOĞLU AVM YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖREVLERİNDE BULUNMAKTAYIM. EVİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  İSMAİL YILANCIOĞLU

  1971 YILINDA KASTAMONU DA DOĞDUM.İL ORTA VE LİSEYİ KASTAMONUDA OKUDUM.1984 YILINDA ESNAF OLAN BABAM İLE ESNAFLIK YAPIYORUZ. 3 ÇOCUK BABASIYIM .EVLİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  HASAN YAĞCIOĞLU

  1965 KASTAMONU DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE YÜKSEKOKULU KASTAMONU DA OKUDUM. TEDAŞ TA 1987 YILINDA GÖREVE BAŞLADIM.2013 TE EMEKLİ OLDUM. 2013 YILINDAN BU YANA ETİSAN A.Ş. KASTAMONU BÖLGE KOORDİNATÖRÜYÜM. EVLİYİM, 1 OĞLUM 1 KIZIM VAR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  FERİDUN KÜLLÜOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  YAŞAR ÖZDEMİR

  1978 ÇATALZEYTİN DOĞUMLU. EVLİ 2 ÇOCUK BABASI. MALİ MÜŞAVİR. MALİ MÜŞAVİRLER ODASI DENETİM KURULU BAŞKANI.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  CEMİL DİBEKOĞLU

  1964 DEVREKANİ DE DOĞDUM.İLK ORTA OKUL İSTANBULDA BİTİRDİM.DAHA SONRA AİLEVİ SEBEPLERDEN DOLAYI ALMANYAYA GİTTİM.LİSE EĞİTİMİMİ ORADA TAMAMLADIM.VE NESTLEDE İŞE BAŞLADI VE 2003 E KADAR USTA BAŞI OLARAK GÖREV YAPTIM.2003 DE TEMELLİ DÖNDÜM.TİCARETLE UĞRAŞMAYA DEVAM EDİYORUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  DOĞAN ÜNLÜ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  NUMAN SERDAR KULAKSIZOĞLU

  1979 DEVREKANİ DOĞUMLUYUM. İL ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ DEVREKANİ İLÇESİNDE TAMAMLADIM.SONRA LİSEYİ KASTAMONU ABDURRAHMAN PAŞA LİSESİNDE OKUDUM. 200 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYARLI MUHASEBE 2002 YILINDA ANADOLU ÜNVERSİTESİ MUHASEBE FİNANSMAN BÖLÜMLERİNİ TAMAMLADIM.2004 YILINDAN BU TARAFA SERBEST MUHASEBE MALİ MÜŞAVİROALARAK TİCARİ HAYATIMI SÜRDÜRMEKTEYİM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  GÜRAY PARÇAL

  İLK ORTA VE LİSEYİ KASTAMONU DA OKUDUM. ANKARA ÜNİVERSİTESİ KASTAMONU MESLEK YÜKSEK OKULU ELEKTRİK BÖLÜMÜNDEN 1993 DE MEZUN OLDUM. TİCARİ HAYATIMA 1997 DE BAŞLADIM. ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE YURT İÇİ VE YURT DIŞI ÇALIŞMAKTAYIZ. İŞ MAKİNESI KİRALAMA İŞİ DE YAPMAKTAYIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  FATİH BEKAR

  1978 DOĞUMLUYUM.İL ORTA VE LİSEYİ KASTAMONU MERKEZDE TAMAMLADIM.ÜNİVERSİTEYİ HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDE OKUDUM.İŞ HAYATIM KÖY HİZMETLERİ İL MÜDÜRLÜĞÜ İNŞAAT İSKAN ŞB VE İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ MUHASEBE SERVİSİ 2001 YILINDAN BUGÜNE KADAR DA SİGORTA ACENTELİĞİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  HÜLYA PURTUL

  1990 yılından beri siyasetin içinde olan biriyim. Refah Partisi Kadın Kolları Başkanlığı, Milli Gençlik Vakfı öğr. baş. yürüttüm. 2008 yılında Partimizin Kadın Kollarında görev aldım. evliyim. 2 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  MEHMET ARİF ÖZDEMİR

  1959 CİDE DOĞUMLU, 1981 YILINDA ASKERLİK DÖNÜŞÜ CİDE MAL MÜDÜRLÜĞÜNDE MEMURİYETTE BULUNDU. 10 YIL SONRA İSTİFA EDİP AYRILDI. SONRA KENDİ İŞİNİ KURARAK TİCARET YAPTI HALEN DEVAM EDİYOR. BU ARADA A.Ü.İKTİSAT FAKÜLTESİNİ BİTİRDİ. 1994-1999 YILLAR ARASI CİDE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YAPTI. 2003 YILINDA AK PARTİYE KATILDI. SON DÖNEM İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ OLDU.EVLİ VE 1 ÇOCCUKLU.