• ×

  İl Başkanı

  HALİL ULUAY

  1975 TAŞKÖPRÜ ÇOROĞLU KÖYÜ DOĞUMLU 1993 TAŞKÖPRÜ IMAM HATIP LISESI MEZUNU 1998 IZMIR DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITRESI HUKUK FAKÜLTESI MEZUNU 1998-2000 YILLARI ARASI IZMIR BAROSUNA KAYITLI 2001 DEN ITIBAREN KASTAMONU BAROSUNA KAYITLI OLARAK SERBEST AVUKATLIK YAPTI 2006 DAN ITIBAREN IKI DÖNEM KASTAMONU BAROSU YÖNETIM KURULU ÜYELIĞI YAPTI. 2004-2014 ARASI TAŞKÖPRÜ İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ YAPTI,GRUP BAŞKANLIĞI, PLAN BÜTÇE KOMİSYONU BAŞKANLIĞI AK PARTİ İL DİSİPLİN KURULU BAŞKANLIĞI GÖREVLERİ YAPTI SOSYAL FAALİYETLER OLARAK TAŞKÖPRÜ İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ KURUCU BAŞKANI, KASTAMONU İMAM HATİP LİSESİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ KURUCU BAŞKANI, İLİM YAYMA CEMİYETİ KASTAMONU ŞUBESİ YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELİKLERİ YAPTI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ÖZSOY

  30,05,1980 tarihinde doğdum.İlkokulu devrekanide okudum. Devrekanide imamatip okukulunda okuduktan sonra anadolu üniversitesi iktisat fakultesini bitirdim. Pvc doğrama mobilya ve inşaat sektörtünde ticaretle uğraşıyorum. Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET SARIAHMETOĞLU

  08.11.1963 KASTAMONU ÇAVUNDUR KÖYÜ DOĞUMLUYUM. İLK ORTA TAHSİLİMİ KASTAMONU DA TAMAMLADIM. BABA MESLEĞİ OLAN NAKLİYECİLİĞE DEVAM ETTİM. 1999 YILINDA STK LARDA GÖREV ALDIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ KARGILI

  1976 KASTAMONU DOĞUMLUYUM. 2004 YILINDAN İTİBAREN KASTAMONU MERKEZ DE SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. KASTAMONU MERKEZDE İKAMET EDİYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ RIZA MÜTEVELLİ

  1968 DEVREKANİ DOĞUMLUYUM EVLİYİM 2 KIZIM VAR OTEL MÜTEVELLİ ORTAKLARINDANIM 2011 DEN BERİ AK PARTİYE ÜYEYİM .ŞUANDA 2. DÖNEMİM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BEYHAN KAYIKÇI

  01,01,1965 KASTAMONU DOĞUMLUYUM. LİSE MEZUNUYUM EVLİ İKİ ÇOCUK SAHİBİYİM. ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEMİL DİBEKOĞLU

  1964 DEVREKANİ DE DOĞDUM.İLK ORTA OKUL İSTANBULDA BİTİRDİM.DAHA SONRA AİLEVİ SEBEPLERDEN DOLAYI ALMANYAYA GİTTİM.LİSE EĞİTİMİMİ ORADA TAMAMLADIM.VE NESTLEDE İŞE BAŞLADI VE 2003 E KADAR USTA BAŞI OLARAK GÖREV YAPTIM.2003 DE TEMELLİ DÖNDÜM.TİCARETLE UĞRAŞMAYA DEVAM EDİYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÇİĞDEM YAZICIOĞLU

  1989 BALIKESİR DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE LİSEYİ BALIKESİR DE TAMAMLADIM. ÜNİVERSİTEYİ KASTAMONU EĞİTİM FAKÜLTESİNDE TAMAMLADIM. EVLİ VE 1 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DOĞAN ÜNLÜ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EREN VURAL

  GİRESUN BULANCAK DOĞUMLUYUM.1 HAZİRAN 2011 TARİHİNDEN BERİ İŞ NEDENİ İLE KASTAMONUDA İKAMET ETMEKTEYİM.ORGANİK SANAYİ BÖLGESİNDE ORTAK OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.(ÖZEL SEKTÖR)

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH BEKAR

  1978 DOĞUMLUYUM.İL ORTA VE LİSEYİ KASTAMONU MERKEZDE TAMAMLADIM.ÜNİVERSİTEYİ HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDE OKUDUM.İŞ HAYATIM KÖY HİZMETLERİ İL MÜDÜRLÜĞÜ İNŞAAT İSKAN ŞB VE İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ MUHASEBE SERVİSİ 2001 YILINDAN BUGÜNE KADAR DA SİGORTA ACENTELİĞİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FERİDUN KÜLLÜOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FERİT ABAYOĞLU

  1981 KASTAMONU DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA OKULU 23 AĞUSTOS İLKÖĞRETİM OKULU, LİSE KASTAMONU TEKNİK LİSESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ, ÜNİVERSİTE; ANKARA ÜNİVERSİTESİ KASTAMONU MYO ELEKTRİK BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM. OTOMOTİV TİCARETİ İLE MEŞGULUM. KASTAMONU TAŞKÖPRÜ GERMEÇ ABAY KÖYÜ NÜFUSUNA KAYITLIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜRAY PARÇAL

  İLK ORTA VE LİSEYİ KASTAMONU DA OKUDUM. ANKARA ÜNİVERSİTESİ KASTAMONU MESLEK YÜKSEK OKULU ELEKTRİK BÖLÜMÜNDEN 1993 DE MEZUN OLDUM. TİCARİ HAYATIMA 1997 DE BAŞLADIM. ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE YURT İÇİ VE YURT DIŞI ÇALIŞMAKTAYIZ. İŞ MAKİNESI KİRALAMA İŞİ DE YAPMAKTAYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN AYDOĞAN

  1980 İSTANBUL DOĞUMLUYUM 1998 YILINDA İŞLERİMİZ NEDENİYLE TAŞINDIM.1997-1998 YILLARINDA YABANCI DİL EĞİTİMİ İÇİN İNGİLTERE DE KURS GÖRDÜM.2004 -2010 YILLARINDA BOLU SPOR YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPTIM. BOGİAŞ OLMAK ÜZERE STK LAR DA GÖREV ALDIM.2010 YILINDA İNEBOLU YA FABRİKA KURMAMDAN DOLAYI İKAMET DEĞİŞİKLİLİĞİ YAPTIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKKI AHMETOĞLU

  12/031982 KASTAMONU DOĞUMLUYUM. İLKOKULU KÖYÜMDE OKUDUM. BÜRME KÖYÜNDE MERKEZ. ORTA VE LİSEYİ İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM. ESNAFLIK YAPIYORUM. EVLİYİM. KURUCU GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM. GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN YARDIMCILIĞI VE GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANLIĞI YAPTIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN YAĞCIOĞLU

  1965 KASTAMONU DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE YÜKSEKOKULU KASTAMONU DA OKUDUM. TEDAŞ TA 1987 YILINDA GÖREVE BAŞLADIM.2013 TE EMEKLİ OLDUM. 2013 YILINDAN BU YANA ETİSAN A.Ş. KASTAMONU BÖLGE KOORDİNATÖRÜYÜM. EVLİYİM, 1 OĞLUM 1 KIZIM VAR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE ŞAHİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜLYA PURTUL

  1990 yılından beri siyasetin içinde olan biriyim. Refah Partisi Kadın Kolları Başkanlığı, Milli Gençlik Vakfı öğr. baş. yürüttüm. 2008 yılında Partimizin Kadın Kollarında görev aldım. evliyim. 2 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İHSAN KADİR ÇELEBİCAN

  1973 yılında kastamonuda doğdum. ilk orta ve lise ögrenimimi kastamonuda gerçekleştirdim. evliyim ve iki çocuk babasıyım.esnaflıkla uğraşıyorum

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İHSAN ÖZBAY

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL GÖZLEMECİ

  1974 YILINDA KASTAMONUDA DOĞDUM.İLK VE ORTA ÖGRENİMİMİ ESENTEPE İLKÖĞRETİM OKULUNDA TAMAMLADIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM. ESNAFLIKLA UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL YILANCIOĞLU

  1971 YILINDA KASTAMONU DA DOĞDUM.İL ORTA VE LİSEYİ KASTAMONUDA OKUDUM.1984 YILINDA ESNAF OLAN BABAM İLE ESNAFLIK YAPIYORUZ. 3 ÇOCUK BABASIYIM .EVLİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MAHMURE NÜKHET AKKAYA

  1967 DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE DÖNEMİNİ KASTAMONU DA BİTİRDİM. KATÜ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM EVLİ VE İKİ ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHDİ YENİKOMŞUOĞLU

  1967 DEVREKANİ DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ DEVREKANİ DE, LİSE ÖĞRENİMİMİ KASTAMONU MERKEZDE TAMAMLADIM. 1990 YILINDA ASKERDEN DÖNDÜĞÜMDE TİCARETE ATILDIM. 1983-2009 YILLARI ARASINDA DYP DE ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNDUM. 2009 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ AİLESİ İÇİNDE ÖNCE SEÇİM İŞLERİ, SONRA AR-GE BAŞKANLIĞI VE SİYASET AKADEMİSİ İL KOORDİNATÖRÜ GÖRWVİMİ YÜRÜTMEKTEYİM. KATSO (KASTAMONU TİCARET VE SANAYİ ODASI) MECLİS ÜYELİĞİ, BARUTÇUOĞLU AVM YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖREVLERİNDE BULUNMAKTAYIM. EVİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ARİF ÖZDEMİR

  1959 CİDE DOĞUMLU, 1981 YILINDA ASKERLİK DÖNÜŞÜ CİDE MAL MÜDÜRLÜĞÜNDE MEMURİYETTE BULUNDU. 10 YIL SONRA İSTİFA EDİP AYRILDI. SONRA KENDİ İŞİNİ KURARAK TİCARET YAPTI HALEN DEVAM EDİYOR. BU ARADA A.Ü.İKTİSAT FAKÜLTESİNİ BİTİRDİ. 1994-1999 YILLAR ARASI CİDE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YAPTI. 2003 YILINDA AK PARTİYE KATILDI. SON DÖNEM İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ OLDU.EVLİ VE 1 ÇOCCUKLU.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KUŞCU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT YILMAZ

  1976 KASTAMONU DOĞUMLUYUM.TED KOLEJİ VE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM.EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.BİLİŞİM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA GÜN

  1970 YILINDA TAŞKÖPRÜDE DOĞDUM. 1993 YILINDA KASTAMONUYA TAŞINDIK. RENOULT BMC MİTSUBİSHİ KİA LADA BAYİLİKLERİ YAPTIM. ŞUAN TOTAL AKARYAKIT İSTASYONU VE GÜN OTELİ İŞLETMEKTEYİM. KASTAMONU TURİZİM VE OTELCİLİK DERNEĞİNİN KURULMASI VE BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNİ SÜRDÜRDÜM. HALEN TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NERGİZ İĞDİRLİ

  1978 DE KONYADA DOĞDUM İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ KONYADA TAMAMLADIM. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 200 YILINDA MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN BERİ KASTAMONUDA SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK ANNESİYİM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NUMAN SERDAR KULAKSIZOĞLU

  1979 DEVREKANİ DOĞUMLUYUM. İL ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ DEVREKANİ İLÇESİNDE TAMAMLADIM.SONRA LİSEYİ KASTAMONU ABDURRAHMAN PAŞA LİSESİNDE OKUDUM. 200 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYARLI MUHASEBE 2002 YILINDA ANADOLU ÜNVERSİTESİ MUHASEBE FİNANSMAN BÖLÜMLERİNİ TAMAMLADIM.2004 YILINDAN BU TARAFA SERBEST MUHASEBE MALİ MÜŞAVİROALARAK TİCARİ HAYATIMI SÜRDÜRMEKTEYİM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURETTİN TERZİ

  1960 DOĞUMLU EMEKLİYİM.İL OTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ KASTAMONUDA BİTİRDİM.1980 DEN 2004 E KADAR ESNAFLIK YAPTIM 2004 DE AK PARTİYE ÜYE OLDUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN KOCADELİOĞLU

  1962 DEVREKANİ DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE LİSEYİ KASTAMONU DA TAMAMLADIM. 1999-2004 DEVREKANİ İLÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPTIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELAHATTİN ERDAĞ

  1975 DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE ÖGRENİMİMİ KASTAMONUDA BİTİRDİM. ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. BİR KIZ BABASIYIM. TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SİBEL KIZILABDULLAH

  1978 KASTAMONU DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE LİSEYİ KASTAMONU DA TAMAMLADIM. ANKARA KASTAMONU MYO İŞLETME MEZUNUYUM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SÜLEYMAN YETİŞKEN

  KASTAMONU DOĞUMLUYUM. TİCARETLE UĞRAŞIYORUM SU AN DA NAKLİYE İŞİ YAPIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TACETTİN TAN

  İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ KASTAMONU DA TAMAMLADIM. 1995 DE ASKERLİĞİMİ ŞIRNAK SİLOPİ DE YAPTIM. EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM. 1998 DEN BU TARAFA MÜTEAHHİTLİK VE DEKORASYON HİZMETİ VERMEKTEYİM.2004 1. SIRA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLIĞI, 2007 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI, 2011 DE AK PARTİ DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI YAPTIM. ŞUANDA AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UFUK AYVACI

  1971 KASTAMONU DOĞUMLU. İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ İHSANGAZİ DE TAMAMLADI. ŞU ANDA AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜNÜ OKUMAKTADIR. KASTAMONUSPOR VE ORMANSPORDA FUTBOL OYNADI. ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDE GÖREV ALDI. PARTİMİZ KURULUŞUNDAN BERİ TEŞKİLATTA OLUP 2008 YILINDAN BU TARAFA AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTE. 2009 YILINDAN BU TARAFA DA SENDİKACILIK YAPMAKTA.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAŞAR ÖZDEMİR

  1978 ÇATALZEYTİN DOĞUMLU. EVLİ 2 ÇOCUK BABASI. MALİ MÜŞAVİR. MALİ MÜŞAVİRLER ODASI DENETİM KURULU BAŞKANI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZERRİN KAHVECİOĞLU

  1983 ALANYA DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ALANYA DA TAMAMLADIM. GAZİ ÜNİVERSİTESİ KASTAMONU EĞİTİM FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. 15 YILDIR KASTAMONU DA İKAMET ETMEKTEYİM. EVLİ VE 1 ÇOCUK ANNESİYİM.