• ×

  İl Belediye Başkanı

  TAHSİN BABAŞ

  TAHSİN BABAŞbaskan_934x1080-768x888 KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI EĞİTİM: İlkokul: Gazi­paşa İlkokulu (1977) Ortaokul: Merkez Ortaokulu (1980) Lise: Kas­ta­monu Teknik Lis­esi (1984) Yük­sek Öğrenim: Anadolu Üniver­sitesi İkti­sadi ve İdari Pro­gram­lar Mahalli İdareler Bölümü (Önlisans) Anadolu Üniver­sitesi İkti­sat Fakül­tesi Kamu Yöne­timi (Lisans) KATILDIĞI ÖNEMLİ EĞİTİM PROGRAMLARI: Konya Belediyeler Birliği Hizmet İçi Eğitim Sem­i­neri (2002) Zongul­dak Belediyeler Birliği Belediye İma­jının İyileştir­ilmesi Sem­i­neri (2005) Belediye İçin Uygu­la­malı Strate­jik Plan Hazır­lama (2005) Türkiye Belediyeleri Su Altyapı Pro­gramı (2005−2008) Çevre ve Orman Bakanlığı Evsel Atıksu Tesis­lerinin Finans­man, Pro­je­lendirilmesi, İnşaatı ve İşletilmesi Aşa­malarında Karşılaşılan Prob­lem­ler ve Çözüm Öner­i­leri (2007) İŞ HAY­ATI: 1989– Kas­ta­monu Belediyesinde memuriyete başlama 1994–1999 Kas­ta­monu Belediyesi Su Şebeke Şefi 1999– 2013 Kas­ta­monu Belediyesi kurucu KASKİ Müdürü 2009–2013 KASKİ Müdürlüğü’ne ilaveten Fen İşleri Müdürü YÜRÜTTÜĞÜ ÖNEMLİ PROJELER: İçme­suyu Şebeke Yapım Projeleri Kanal­iza­syon Şebeke Yapım Projeleri Yağmur Suyu Şebeke Yapım Projeleri Kas­ta­monu Merkez İçme­suyu Arıtma Tesisi Projesi Kas­ta­monu Merkez Atıksu Arıtma Pro­jesi (Devam ediyor) Karaço­mak Barajı Yüzer Dubalı Üst­ten Su Alma Yapısı Projesi Kas­ta­monu Şehirler­arası Oto­büs Ter­mi­nali Yapım Projesi Karaço­mak Deresi Dere Islah Projesi Kas­ta­monu Belediyesi Asfalt Plent ve Şan­tiyesi Kurul­ması Projesi Park Yapım Pro­jeleri (İstik­lal Yolu Parkı, Ekrem Esen Parkı, Çağlar Parkı, Başkent Parkı) Cumhuriyet Mey­danı 2. Kısım Düzen­leme Projesi Ulaşım Düzen­leme ve Trafik İyileştirme Projesi Geçici Hay­van Bakımevi Yapım Projesi BSK Asfalt Yol Yapım Pro­jeleri Kuzeykent Kapalı Pazary­eri Yapım Projesi YÜRÜTTÜĞÜ DIŞ KAY­NAKLI PROJELER: İçme­suyu ve Kanal­iza­syon Altyapısı Fiz­ibilite Pro­jesi (Alman KFW Bankası) Ente­gre Su Pro­jesi (Avrupa Birliği İPA fonu destekli, 45 milyon avro bütçeli)

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  AHMET KAYA

  Doğanyurt

  1961 DOĞANYURT DOĞUMLUYUM ILK VE ORTA OKULU BURDA OKUDUM. EVLI VE 5 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ALTAN ERDOĞAN

  Abana

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  CEM ÇINAR

  Şenpazar

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HÜSEYİN ARSLAN

  Taşköprü

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  KAZIM ŞAHİN

  Tosya

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET ŞAHİN

  Seydiler

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET YILMAZ

  Pınarbaşı

  1955 YILINDA PINARBAŞINDA DOĞDUM İLK VE ORTA TAHSİLİMİ BİTİRDİKTEN SONRA TİCARİ FALİYETLER VE KÖY İHTİYAR HEYETİNDE AZA OLARAK GÖREV YAPTIM PINARBAŞI BELEDİYESİNİN KURULUŞUNDAN GÜNÜMÜZE KADAR 20 YILDIR BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİN MUHTELİF KADROLARINDA GÖREV YAPMAKTA İKEN AK PARTİDEN PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIGINA ADAY ADAYI OLMAK GÖREVİMDEN İSTİFA ETTİM.EVLİ VE DOKUZ ÇOCUK BABASI

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUSA İHSAN UĞUZ

  Çatalzeytin

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUSTAFA AYANOĞLU

  Araç

  1955 ARAÇ DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA TAHSİLİMİ ARAÇ 'DA, LİSE'Yİ İNEBOLU LİSESİNDE BTİRDİM. BURSA EĞİTİM ENSTİTÜSÜ 1980 MEZUNUYUM. ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ LİSANS EĞİTİMİMİ YAPTIM. 1981 ÇANAKKALE BAYRAMİÇ İLÇESİNDE ÖĞRETMENLİĞE BAŞLADIM. 1986 ADAPAZARI 1989 ARAÇ LİSE MÜDÜRLÜĞÜ 1993 İZMİR GÜZEL SANATLAR LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 2006 İZMİR BORNOVA ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 2007 İZMİR ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ, 2008 İZMİR GÜZEL SANATLAR LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİM YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ GENEL BAŞKANLIĞI YAPTIM. İZMİR KASTAMONULAR DERNEĞİ KURUCULAR KURULU YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  NEJDET DEMİR

  Cide

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  OSMAN NURİ CİVELEK

  Azdavay

  1966 Azdavay da doğdum, İlköğretim Azdavay Kayabaşı İlkokulunda, Lise öğrenimimi Azdavay İmam hatip Lisesinde, Yüksek Öğrenimimi Ankara üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamlayıp vatani görevimi Erzincan da kısa dönem olarak yaptım.2201.1992 yılında Antalya Serik İlçesi Belek Turizm Beldesinde Öğretmenlik görevime başladım. Dikmen İlköğretim Okulunda 7 yıl görevim esnasında Turizm ile ilgili araştırma inceleme ve denetim fırsatı buldum.1998 yılı kasım ayında isteğimle Azdavay 75. yıl C. pansiyonlu İlköğretim okuluna tayin oldum. Aynı okulda Öğretmenlik 2 yıl Müd. Yrd. ve 2 yıl Müd. Baş Yrd. görevinde bulundum. Görev vizyonum elimden gelenin en iyisini yapmak, Halka hizmet Hakka Hizmet ilkesiyle çok sevdiğim Öğretmenlik görevimden ayrılarak Belediye Başkanlığına aday oldum. 28.03.2004 ve 29.03.2009 yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilerek 2 dönem Belediye Başkanlığı yapmaktayım evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  SERKAN UÇAR

  Hanönü

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ZÜHTÜ DANACI

  İhsangazi

  1965 Yılında Kastamonu'da doğdum. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 1987 mezunuyum. Kastamonu Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde 7 yıl Bölge Müdür Yardımcılığı yaptım. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında 3 yıl Strateji Daire Başkanı olarak görev yaptım. Muhtelif Dergi ve gazetelerde yazdığım makalelerimi kitap haline getirdim. 2009 yılı yerel seçimlerinden bu tarafa siyasette olup AK Parti İhsangazi Belediye Başkanlığını yürütmekteyim. Evli ve 2 çocuk sahibiyim.